Grafik godzin dostępności nauczycieli
Bobińska Monika chemia Wtorek, 8.25 – 8.55, pokój nauczycielski, Wtorek 11.30 – 8.55, pokój nauczycielski
Bogacka Anna geografia Środa, 12.30 – 13.30, pokój nauczycielski
Borzym Andrzej matematyka Czwartek, 13.35 – 14.35, pokój nauczycielski
Cegłowska Edyta psycholog Wtorek, 15.30 – 16.30, pokój psychologa
Cesarczyk Piotr wychowanie fizyczne Poniedziałek, 13.45 – 14.45, pokój nauczycieli w - f
Cukier – Pietuch Katarzyna matematyka Piątek, 13.00 – 14.00, pokój nauczycielski
Czapska Urszula j. niemiecki Piątek, 11.45 – 12.45, pokój nauczycielski
Czubak Marta biologia Wtorek, 9.20 – 9.50, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego, Środa, 12.20 – 12.50, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Dąbrowska Anna j. niemiecki, Wtorek, 10.45 – 11.45, pokój nauczycielski
Derlacz Katarzyna j. rosyjski Piątek, 10.45 – 11.45, pokój nauczycielski
Fabisiak- Rudnicka Elżbieta j. angielski Czwartek, 11.30 – 12.30, pokój nauczycielski
Godlewska Agnieszka Edb, fizyka, fizyka w medycynie Poniedziałek, 9.20 – 9.50, pokój nauczycielski, Wtorek, 9.20 – 9.50, pokój nauczycielski
Grabowska Anna muzyka Środa, 7.30 – 8.00, sala 113, Piątek, 14.55 – 15.25, biblioteka
Grzybowska Magdalena j. polski, Czwartek, 9.40 – 10.40, pokój nauczycielski
Iwanowska Joanna matematyka, wicedyrektor Poniedziałek, 15.35 – 16.35, gabinet wicedyrektorów
Jarmusik Iwona matematyka Piątek, 14.40 – 15.40, sala 213
Jaworska Anna matematyka, Poniedziałek, 13.35 – 14.35, sala 205
Kapszukiewicz Katarzyna j. angielski, Środa, 8.45 – 9.45, pokój nauczycielski
Koczanowski Sebastian wychowanie fizyczne, Poniedziałek, 12.50 – 13.20, pokój nauczycieli w-f, Środa, 8.55 – 9.25, pokój nauczycieli w-f
Kolański Paweł pedagog specjalny Poniedziałek 8.00 – 9.00, pokój pedagoga specjalnego
Konarzewska Anna historia, WOS, HiT Piątek, 11.30 – 12.30, pokój nauczycielski
Konarzewska Ewa religia, etyka Wtorek, 13.35 – 14.35, pokój nauczycielski
Korzeniecka Marta bibliotekarz, historia Poniedziałek, 7.30 – 8.00, biblioteka Czwartek, 7.30 – 8.00, biblioteka
Kowalczyk Małgorzata historia, wos, HiT Piątek, 10.35 – 11.35, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Kownacka Kazimiera geografia Środa, 11.30 – 12.30, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Kreps Daniel wychowanie fizyczne Czwartek, 11.30 – 12.30, pokój nauczycieli w - f
Kruszewska Anna wychowanie fizyczne Piątek, 10.45 – 11.45, pokój nauczycieli w - f
Kryda Grażyna surdopedagog Czwartek, 13.00 – 13.30, sala 123
Kryska Judyta j. polski Piątek, 8.00 – 9.00, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Kulas Dawid podstawy przedsiębiorczości, Biznes i zarządzanie Wtorek, 12.50 – 13.35, pokój nauczycieli
Kuligowska Sylwia matematyka, wicedyrektor Czwartek, 16.20 – 17.20, gabinet wicedyrektorów
Kwiatkowska Ewa pedagog Wtorek, 11.50 – 12.50, pokój pedagogów
Łępicka Katarzyna wychowanie fizyczne Poniedziałek, 11.45 – 12.45, pokój nauczycieli w - f
Majczyk Agnieszka biologia, matematyka Środa, 13.35 – 14.35, sala 122
Miętek Aneta historia Czwartek, 13.35 – 14.05, pokój nauczycielski, Piątek, 13.35 – 14.05, pokój nauczycielski
Mirosz Beata j. polski, Piątek, 11.30 – 12.30, pokój nauczycieli
Morawski Mikołaj historia, wos, HiT Poniedziałek, 12.45 – 13.45, pokój nauczycieli
Musińska Anna informatyka, grafika komputerowa Środa, 14.30 – 15.30, sala 207
Pietraszewski Marcin informatyka Poniedziałek, 12.35 – 13.35, pokój nauczycielski
Rogoś Marta j. angielski Piątek, 11.30 – 12.30, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Rutkowska Agnieszka fizyka, matematyka Wtorek, 13.35 – 14.35, zaplecze pokoju nauczycielskiego
Sarzyńska – Oficjalska Beata pedagog Środa, 11.50 – 12.50, pokój pedagogów
Solińska Krystyna j. angielski, Czwartek, 7.45 – 8.45, sala 209
Staniszewska Aneta j. angielski Wtorek, 14.30 – 15.30, pokój nauczycielski
Tkaczyk Joanna j. rosyjski Środa, 8.15 – 8.45, pokój nauczycielski, Środa, 9.50 – 10.20, pokój nauczycielski
Tomzik Ewa j. angielski Poniedziałek, 10.45 – 11.45, pokój nauczycielski
Wasilewska Monika j. angielski Środa, 10.45 – 11.45, pokój nauczycielski
Wesołowska Grażyna j. polski Środa, 12.50 – 13.20, pokój nauczycielski, Środa, 14.40 – 15.10, pokój nauczycielski
Wieczorek Elżbieta j. polski Piątek, 10.45 – 11.45, pokój nauczycielski
Witlib – Skrzypek Agnieszka j. polski, geografia Poniedziałek, 10.45 – 11.45, pokój nauczycielski
Wojtowicz Marta, wychowanie fizyczne Poniedziałek, 10.20 – 10.35, pokój nauczycieli w-fŚroda, 12.50 – 13.35, pokój nauczycieli w-f
Wołyńska Joanna j. francuski Wtorek, 10.45 – 11.15, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego, Piątek, 8.55 – 9.25, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Wójtowicz Piotr j. angielski Piątek, 9.45 – 10.45, pokój nauczycielski
Zatylna Joanna chemia, fizyka Środa, 9.40 – 10.40, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego
Zawadzka Barbara matematyka Wtorek, 10.35 – 11.35, sala 116 – zaplecze pokoju nauczycielskiego